ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Жити зараз
думати про майбутнє

Портал про нерухомість №1 в Харкові

У Харкові попит на елітну нерухомість виріс на 16%

25 Березня 2013 г.

У березні 2013 року попит на елітну нерухомість в Харкові виріс в порівнянні з показником березня минулого року на 16%.

Як повідомила керівник компанії ХАН Світлана Якимова, тенденція до збільшення інтересу до елітної нерухомості, тобто до квартир в зданих новобудовах площею понад 98 квадратних метрів і вартістю понад 100 тисяч доларів, спостерігалася протягом усього минулого року. При цьому на тлі зростання пропозиції житла цього класу вартість квадратного метра виросла незначно - на 2%.

«Лише в період з січня по березень 2013 року попит трохи скоротився. Однак, зміна даного показника носило сезонний характер - традиційно на початку року інтерес до покупки нерухомості зменшується », - зазначила С. Якимова. Згідно з прогнозом експерта, вже до кінця весни затребуваність елітного житла досягне показника осені 2012 року, тобто попит підвищиться на 2-3%.

За словами Світлани Якимової, найбільша частина пропозиції зосереджена в центральній частині міста. В даний час найбільш затребуваною «еліткою» залишаються дво- і трикімнатні квартири площею близько 150 квадратних метрів. В першу чергу покупці оцінюють житло цього класу за такими критеріями, як якість будинку і престижність району. Не залишається без уваги розвинена інфраструктура і хороша транспортна розв'язка. Також важливо для покупців елітного житла наявність супутніх послуг, таких як паркування та консьєрж сервіс. Що стосується переваг по внутрішній обробці приміщень, то заможні харків'яни розглядають, як покупку квартир, як з ремонтом, так і без.

Довідка: Компанія ХАН заснована в 1996 році. Входить в п'ятірку найбільших агентств нерухомості Харкова. Надає повний пакет послуг купівлі, продажу та оренди житлової та комерційної нерухомості, а також надає консалтингові послуги з аналізу ринку. Більш детальну інформацію про компанію можна дізнатися на офіційному сайті xan.com.ua