ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Жити зараз
думати про майбутнє

Портал про нерухомість №1 в Харкові

У Харкові нагородили найкращих підприємців

24 Жовтня 2014 г.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса присутніх з професійним святом привітав директор Департаменту підприємництва та споживчого ринку Андрій Проскурін. Він подякував усім підприємців, які своєю працею роблять неоціненний внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та України в цілому.

«Особливо хочеться відзначити представників малого та середнього бізнесу. Це люди, які щодня працюють на благо всіх наших громадян, створюють нові робочі місця і формують той самий середній клас, який є рушійною силою економіки нашої держави. Харків є лідером у розвитку підприємництва, орієнтиром для центральних органів влади, прикладом для інших регіонів. Динамічний розвиток малого і середнього бізнесу свідчить про те, що ми на правильному шляху. Напевно, сьогодні найважливіше для вас - це можливість і бажання брати участь у вирішенні питань, які виникли через складну ситуацію в нашій країні. Тому ще раз ми дякуємо вам і ваші колективи за виявлену громадянську позицію, за те, що берете участь у волонтерських та благодійних рухах. А міська влада і далі буде створювати умови для вашої ефективної роботи », - зазначив Андрій Проскурін.

Президент громадської організації «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак погодився з тим, що нинішній рік став особливим і дуже складним для підприємців.

«Сьогодні на підприємцях лежить велика відповідальність, тому що коли нинішні події в Україні рано чи пізно закінчаться, то відновлення її економіки ляже, перш за все, на малий і середній бізнес. Тому що він самий мобільний, швидко зростаючий, що створює робочі місця і вміє знаходити ресурси там, де держава цього зробити не в змозі. Зараз же ми займаємося волонтерством, благодійною допомогою військовим, переселенцям. Держава побачить в нас помічника, який підставить плече у важкий час », - підкреслив Олександр Чумак.

Під час прийому кращі підприємці отримали Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки міського голови.

Довідка. Згідно з Указом Президента України від 5 жовтня 1998 року, День підприємця відзначається в Україні в першу неділю вересня.

Сьогодні в Харкові працює понад 20 тис. Підприємств малого і середнього бізнесу і близько 125 тис. Підприємців-фізичних осіб. Обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) підприємствами малого і середнього бізнесу в 2013 році склала 85,5 млрд грн.

У підприємницьких структурах міста Харкова працює близько 382 тис. чол.

http://www.city.kharkov.ua/ru/news/u-kharkovi-nagorodili-kraschikh-pidpriemtsiv--25299.html" rel="nofollow