ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
Жити зараз
думати про майбутнє

Портал про нерухомість №1 в Харкові

Ефективний тайм менеджмент

28 Жовтня 2013 г.

28 жовтня 2013 року в компанії ХАН пройшов корпоративний тренінг - «Ефективний тайм менеджмент для досягнення цілей» сертифікованого тренера-практика, представника в Україні групи компаній «Teamlab», директора консалтингового центру «Експерт», - Зої Зиновьевой.
Учасники тренінгу вивчили:

  -  Основні способи формування цілей і створення планів по їх реалізації;
  -  основні способи організації робочого часу;
  -  методи підвищення індивідуальної продуктивності роботи за рахунок впровадження результатів тренінгу.

Поряд з теоретичними підходами співробітники компанії проаналізували технічні помилки, психологічні перешкоди, вплив зовнішніх факторів і інші аспекти заважають ефективно використовувати свій час. За образним висловом одного з учасників цього семінару, «цей тренінг - зустріч з самим собою».

Час - ключовий ресурс будь-якої діяльності. Від уміння правильно його використовувати і визначати пріоритети залежить ефективність роботи кожного співробітника і, як наслідок, результат компанії в цілому.
З відкликання одного з учасників:
«Знаємо ми багато, але застосовуємо мало і залишаємося з проблемою браку часу один на один із самим собою: Я - людина організована, в принципі не страждаю відсутністю тайм-менеджменту, але тренер наочно показала, як можна проаналізувати - де я зараз і чого хочу досягти. Більш того, використовуючи піраміду особистої ефективності Франкліна і принцип розстановки пріоритетів можна спланувати ці самі досягнення. В процесі тренінгу я отримав масу важливої ​​інформації і ключових інструментів, що сприяють формуванню плану свого життя і кар'єри. »