Харьковское ангентство недвижимости
  +380 98 7761771
+380 63 3279092
+380 67 4426952
Связь с ХАН
 
Сравнение недвижимости Сравнение 0

Шановні партнери та друзі Харківського Агентства Нерухомості

Оскільки, всі ми з Вами зараз проживаємо непрості часи, спричинені вірусом COVID-19, я хотіла би звернутися до Вас, щоб розказати Вам новини компанії.

Ми частково обмежили доступ до своїх офісівта в перші дні березня провели у процесі підготовки наших співробітників до роботи з дому, щоб усі мали обладнання та ресурси, необхідні для ефективної роботи дистанційно. Ми також надали нашим співробітникам усю необхідну інформацію та інструменти, щоб підготуватися до нового ритму життя та роботи.

Оскільки нам вдалося наладити дистанційну роботу, ми раді повідомити, що Харківське Агентство Нерухомостінаразі здатне надавати безперебійну та повну підтримку наших клієнтів.

Усі працівники Харківського Агентства Нерухомостідоступні через електронну пошту, телефон, ZOOM, Messenger, Viberта WhatsApp. Якщо у вас виникнуть труднощі у процесі зв’язку з кимось з наших агентів, будь ласка, повідомте мене будь-яким зручним способом.

Ми продовжуємо повноцінно працювати на ринку, досліджуємо попит та пропозицію на ринку нерухомості міста Харкова. Більш того, не дивлячись на труднощі, з якими ми всі зараз зіткаємося, ми віримо, що все налагодиться, і ринок нерухомості певним чином стабілізується, тому вже зараз ми готові проконсультувати Вас з будь-яких питань які спрямовані не лише на сьогодні, а й на майбутнє. Багато операторів первинного ринку нерухомості (забудовники) готові йти на зустріч клієнтам, пропонуючи розстрочку, продаж у кредит на пільгових умовах тощо, з приводу всіх цих питань у нас також наявна інформація та дуже привабливі пропозиції.

Дякую Вам за підтримку нашої компанії, і я з нетерпінням чекаю співпраці з Вами, коли всі ми повернемось до «нового нормального» процесу ведення бізнесу.

На зараз, бажаю Вам не втрачати надії та бути здоровими!

З повагою,
Керівник Харківського Агентства Нерухомості
Світлана Якимова